Wesele w plenerze

Jeśli zastanawiamy się nad przygotowaniem własnego wesela, na pewno myślimy o wyborze atrakcji, menu, gościach, których zaprosimy oraz specjalnej sali. Jednak coraz częściej zaczynamy rezygnować z typowych lokali, w których możemy zorganizować swoje przyjęcie. W końcu takie sale wyglądają zazwyczaj prosto i klasycznie. Warto więc pokusić się o nieco ciekawsze rozwiązanie, jakim będzie zorganizowanie wesela w plenerze. Zabawa na świeżym powietrzu na pewno bardzo pozytywnie wpłynie na przebieg całej uroczystości!

Takie wesele w plenerze wymaga oczywiście załatwienia pewnych formalności. Musimy uzyskać na nie zgodę księdza lub urzędu cywilnego. Dlatego czasem warto złożyć przysięgę wierności po prostu w kościele, a na część rozrywkową zabrać gości na świeże powietrze. W przypadku organizacji takiego przyjęcia bardzo przydatne okażą się różnorodne inspiracje ślubne. To dzięki nim ustalimy ogólną koncepcję całej uroczystości. Pamiętajmy jednak, że wesele jest uroczystością wyjątkowo elegancką. Trzymajmy się więc tej zasady i według niej załatwiajmy dalsze sprawy.
wedding-at-litchfield-country-club
Na samym początku powinniśmy oczywiście wybrać specjalne namioty, ławy, stoły i inne przedmioty, dzięki którym spokojnie pomieścimy wszystkich gości. Warto jednak cały plan w pewien sposób udekorować. Zajrzyjmy w tym celu na portal ślubny i przeczytajmy artykuły o weselach organizowanych w plenerze. Na pewno dowiemy się, jakie dekoracje najlepiej sprawdzą się w tym przypadku. Możemy pokusić się o dekoracje wykonane z żywych, barwnych kwiatów. Będą one doskonale pasować do stołów ustawionych na atrakcyjnym placu. Następnie zajmijmy się przygotowaniem specjalnego menu.

W przypadku wyboru potraw warto zamówić profesjonalny catering. To on będzie serwować różnorodne dania naszym gościom. Oczywiście to my jednak musimy ustalić ogólne menu. Przejrzyjmy więc najnowsze inspiracje ślubne związane z kuchnią. Na pewno znajdziemy wśród nich wspaniałe, udekorowane torty. A to właśnie ten wypiek powinien pojawić się na początku naszej imprezy. Najlepiej sprawdzą się klasyczne ciasta np. śmietankowe lub czekoladowe. Taki tort zapewni doskonałe doznania smakowe wszystkim zaproszonym przez nas osobom.
wedding-443600_640
Na weselach plenerowych obowiązkowa jest muzyka na wesele. W końcu na świeżym powietrzu również można tańczyć, a zabawa jest wtedy znacznie przyjemniejsza. Wypożyczmy więc specjalne, profesjonalne, duże głośniki, dzięki którym muzyka będzie rozbrzmiewać na całym placu. To właśnie piosenki zachęcą gości do wspólnej zabawy. Nie możemy o tym zapomnieć. A muzyka na wesele jest tak samo ważna w przypadku organizacji ślubu na specjalnej sali, jak i w plenerze.

Zabawa na świeżym powietrzu doskonale wpływa na ogólne samopoczucie oraz nastrój wszystkich gości. Warto więc z tego skorzystać w przypadku zajmowania się organizacją swojego ślubu. Każdy portal ślubny pokaże nam, jak przygotować przyjęcie na świeżym powietrzu. A wesele w plenerze już samo w sobie stanie się niezwykłą atrakcją, która na długo zapadnie w naszej pamięci i zapewni nam wspaniałe wspomnienia.

źródło: http://www.abcslubu.pl/slub-i-wesele/organizacja-slubu-i-wesela

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)