Pamiątki w postaci zdjęć

Każda para chce zatrzymać wspomnienia i aby tego dokonać, wynajmują fotografa ślubnego. Jego zadaniem jest wykonać niepowtarzalne zdjęcia, które staną się naszą pamiątką na długie, długie lata. Największą trudnością jest znalezienie właściwej osoby na to stanowisko. I tu z pomocą przychodzi nam wyszukiwarka Google, której zadaniem jest przeszukanie Internetu i utworzenie listy wyników dotyczących frazy, którą wpisaliśmy. Nas interesuje tematyka fotograficzna, a dokładniej ślubna i takową frazę wpisujemy >fotograf ślubny<.

Zaraz po tym otrzymujemy ogrom informacji, które dotyczą tylko i wyłącznie tej dziedziny fotografii. Aby podjąć decyzję, najpierw musimy poznać sylwetki wszystkich fotografów, poznać ich umiejętności, atuty, możliwości, ofertę, a następnie dokonać ostatecznych kroków. Raczej nie decydujmy się na fachowców z drugiej części Polski i oddalonych znacznie od nas, gdyż zwiększy to koszty, trzeba będzie wliczyć koszty dojazdu naszego fotografa do nas. Uniwersalne wymagania, jeśli chodzi o fotografa to umiejętność wydobywania piękna, gra światłem, komunikatywność, talent, wrażliwość na piękno. Każdemu życzę fotografa, który sprawi, że momenty z naszego wspaniałego dnia będą odżywać, gdy będziemy wracać do magicznych fotografii z naszego ślubu i wesela.

Fotografia Ślubna - Kielce

fotografia wykonana przez parę fotografów: http://www.nasdwoje.com.pl/

Przedślubne zadania

Bezlik obowiązków, jakie czekają na narzeczonych to “kubeł zimnej wody”. Pomyśleć człowiek by mógł, że zorganizowanie jednego, krótkiego dnia, to nie jest zadanie trudne i niemożliwe. Jednak muszę Was wyprowadzić z błędu, obowiązki te mogą Was “dobić”. Stworzyłam ten artykuł, aby nikt nie musiał błądzić we mgle. Wykonanie dobrego planu, z uwzględnieniem chronologii, będzie połową sukcesu. W tym ciężkim czasie zawirowań, zerkniecie sobie na listę i znajdziecie wskazówki którędy się udać. Podziel się obowiązkami i zadaniami z partnerem, nie da się wszystkiego “ogarnąć” w pojedynkę.

Druga połówka ma takie samo prawo uczestniczyć w planowaniu i organizacji tej ceremonii, jak my. Złote zasady, które obowiązują przez cały okres to” wystrzegać się szybkich, nieprzemyślanych decyzji, które mogą być katastrofalne w skutkach, zacząć przygotowania jak najszybciej i nie stresować się. Jeżeli rozpoczniemy pierwsze kroki w miarę szybko, możemy mieć pewność, że bez stresu przejdziemy przez ten czas. Stres jest złym doradcą w każdej sytuacji, nie inaczej jest też w kwestii ślubu. Nie popadajmy w paranoję, bo łatwo wpaść ze skrajności w skrajność, znajdźmy w tym wszystkim złoty środek.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)