Palmtop poradnik

Na chwilę naszej uwagi zasługują również przenośne komputery osobiste, zwane palmtopami. Występują one w postaci osobnych urządzeń obsługujących notatnik, kalendarz i organizer, bądź stanowią połączenie z telefonem typu smartfon. To ostatnie połączenie jest najbardziej popularne gdyż łączy w sobie funkcjonalność i łatwość obsługi i zdecydowanie ułatwia życie. Zamiast dwóch urządzeń nosimy ze sobą jedno, które pełni rolę telefonu, komputera i organizera. Najbardziej znane na świecie palmtopy produkuje firma BlacBerry i mimo upływu lat, pojawienia się na rynku konkurencji w tej dziedzinie, wciąż sprzedaje się najlepiej.


Urządzenia tej firmy to już nie tylko funkcjonalne komputery, to również modne dodatki dla biznesmenów, artystów. Dzięki nim pozostają w stałym kontakcie ze światem, mogą komunikować się za pomocą portali społecznościowych, wysyłać pliki głosowe i dokumenty, maile oraz edytować wszelkiego rodzaju dokumenty. Posiadanie palmtopa jest przydatne dla osób w ciągłej podróży, którzy muszą komunikować się z firmą, pracownikiem czy rodziną nie tylko za pomocą rozmowy telefonicznej. Te przenośne komputery spełniają również rolę przenośnego skanera, niejednokrotnie możemy zauważyć wędrujących po dużych sklepach pracowników, wpisujących w urządzenie jedynie kod produktu, by sprawdzić jego stan magazynowy i ewentualnie, poprzez szybkie połączenie internetowe zamówić brakujący towar. Palmtopy sprawdzają się w każdej dziedzinie, nie tylko w handlu czy biznesie. Możemy korzystać z nich jako z nawigacji samochodowej, mapy a nawet przenośnego odtwarzacza plików ebook, które to możemy czytać podczas podróży, na przykład pociągiem. Czy więc warto rozważyć zakup palmtopa?

Oczywiście, to jedyne dobre rozwiązanie dla osób pracujących, podróżujących i chcących być ze wszystkim na bieżąco. Żaden telefon nie da nam takich możliwości jak właśnie połączony z nim Palmtop. Producenci zapewniają wszelkie wsparcie techniczne, aktualizację oprogramowania, pomoc w instalacji programów oraz odpowiednie dodatki, do pobrania za darmo z portali firmy.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 7.6/10 (11 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)