Nowości na rynku

Już niebawem na rynku telefonicznym pojawi się nowy telefon typu smartfon, wyprodukowany przez koncern Nokia, z obsługą systemu operacyjnego Windows Phone siedem. Mimo iż zainteresowani mogli zobaczyć już nowy telefon, o nim samym niewiele wiadomo. Dokładnie wiadomo, że smartfonów Nokii ma wyjść kilkanaście a same aparaty, posiadać mają wysoką rozdzielczość, aparat osiem mega pikseli z optyką Ziess oraz ekran na trzy i dziewięć dziesiątych cala. To całkiem spory telefon z niezwykle dobrym aparatem i ekranem.


Wiadomo od zawsze, że telefony Nokia sprzedawały się najlepiej i bez zakłamania, można powiedzieć, że ich jakość zawsze była na najwyższym poziomie. Czy w przypadku smartfona będzie podobnie ? Zapewne, skoro firma pracowała nad nim tak długo, zapewne udoskonaliła go na tyle, by oddać do rąk klientów najlepszej jakości sprzęt. Wiadomo również, że Nokia wciąż prowadzi prace nad specjalnymi aplikacjami dla swoich modeli, które będą przeznaczone pod platformę Windows Phone siedem. Aplikacje autorskie mają być również dostępne dla innych modeli smartfonów, z obsługą tego systemu Windows. Najpewniej wczesną jesienią będziemy mieli okazję zapoznać się z nowymi modelami oraz programami oferowanymi przez Nokię. Drugą nowością o której długo się mówi a niewiele wie, jest kolejna odsłona telefonu Iphone, tym razem ma to być telefon nazwany pięć i prawdopodobnie, zatrząśnie światem producentów smartfonów. Nie od dziś wiadomo, że Apple jest przodownikiem w produkowaniu sprzętu nowoczesnego i innowacyjnego i zainteresowani, uważają, że im mniej się o nim mówi, tym większym zaskoczeniem będzie.

Wielce prawdopodobne jest, że w nowy Iphonie znajdziemy takie funkcje jak termometr, wysokościomierz czy innego rodzaju czujniki. Sam wygląd budzi wiele domysłów, nie wiadomo czy firma zdecyduje się na większe zmiany w wyglądzie, czy jedynie drobne, kosmetyczne poprawki. Plotka głosi, że ekran ma być typu edge-to-edge, co sprawi, ze nowy telefon wyglądać będzie jeszcze bardziej elegancko a przy tym, ekran stanie się większy, co dla niektórych będzie pierwszym czynnikiem decydującym podczas zakupu.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 7.2/10 (10 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)