Muzyka na Wesele

Polskie wesele kojarzy się z hucznymi tańcami przy żwawej kapeli, dobrym jedzeniem i napitkiem. Polskie wesele to typowo wiejskie wesele. Takie pierwsze obrazy przyjdą do głowy szczególnie starszemu pokoleniu. Jednakże w dobie globalizacji wszystko rusza do przodu, więc i w tym temacie trochę się już zmieniło. Jednym z przejawów tych zmian jest wynajmowanie Dj’a na zabawę weselną. Niekoniecznie musi on zastąpić orkiestrę, często występuje jako element dodatkowy.

Warto się zastanowić nad jego zatrudnieniem, jeśli na naszym przyjęciu spodziewamy się przeważającej liczby młodych gości. Dodatkowo, nigdy nie możemy być pewni w 100 procentach pewni, co do zamówionej przez nas orkiestry. Jeśli jest nam już ona dobrze znana, owszem możemy założyć, że nie powinno pójść coś nie tak. Mimo wszystko, zostaje ta doza niepewności, co do wokalu wykonywanych utworów oraz samego zasobu repertuaru. Muzyka z płyty jest bezpieczniejszym wariantem, który warto mieć jednak pod ręką – wedle zachcianek muzycznych.

dj

Kiedy pokusimy się o zatrudnienie zespołu oraz Dj’a, prawdopodobieństwo dobrej zabawy rośnie? Przecież mogą występować naprzemienne. Kiedy orkiestra ma ochotę odpocząć, wtedy może wkroczyć Dj. W sytuacji, w której zespół nie zna jakiegoś utworu, bądź nie jest go w stanie wykonać – znowu poratuje nas Dj. Wiadomo, że są takie utwory, które o wiele lepiej jest posłuchać na żywo, a nogi przyjemnie płyną po parkiecie do głosu utalentowanego wykonawcy. Dlatego też przykładowo, Dj i orkiestra z Krakowa mogą się po prostu nawzajem uzupełniać w pełnym pakiecie dźwiękowych doznań.

Taka mieszana opcja, jest bardzo dogodną, gdyż dzięki temu przysłowiowy wilk będzie syty i owca cała. Albowiem wynajęcie samego Dj’a, może spotkać się z krytyką, ze względu na zepsucie klimatu wyjątkowości takiego wydarzenia, jakim jest to typowe – właśnie polskie wesele, z którego robimy zwykłą dyskotekę. Dodatkowo, starsze pokolenie może nie czuć się najlepiej w takich nowoczesnych klimatach, a przecież i im należy się doza dobrej zabawy.

W końcu organizuje się wesele po to, by wkroczyć w nowe życie przy jak najlepszej zabawie, która obejmie wszystkich zaproszonych gości, jak i oczywiście gwiazdy wieczoru – parę młodą. Pamiętajmy jednak, aby podchodzić nieco z dystansem, co do zadowolenia naszych gości, gdyż mogą się zdarzyć tacy, którzy i tak znajdą coś, na co można narzekać. Dlatego też, szczypta egoizmu w dopasowaniu imprezy pod własne gusta, nie zaszkodzi, więc jeśli dla Was Dj wydaje się najlepszym wyborem, to absolutnie nie słuchajcie rad innych i idźcie za głosem serca, stawiając na sprawdzonego Dj’a, jak ten http://djbarti.pl z Krakowa.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)