Krakowska fotografia ślubna

W dużych miastach Polski, między innymi w Krakowie, mamy zatrzęsienie fotografów. Większość z nich zajmuje się fotografią ślubną, która jest obecnie najbardziej pożądaną i poszukiwaną formą robienia zdjęć. Zawsze będzie na nią zapotrzebowanie, gdyż wesel nie ubywa, a wręcz przeciwnie, ich liczba się zwiększa. Nie ma mowy o żadnym kryzysie, ludzie i tak będą wyprawiać mniej, czy bardziej huczne wesela. Żeby jednak dobrze uwiecznić ich przebieg, potrzebny nam będzie profesjonalny fotograf.

Jedną z firm specjalizujących się w fotografii ślubnej jest „Sweet memory”. Tworzy ją para małżonków Małgorzata i Marcin Hernik. Działają oni osobno, lub razem, w zależności od tego, jak zażyczy sobie Para Młoda. Jedno jest pewne- połączyła ich miłość do fotografii. Starają się oni jak najpiękniej przelać to uczucie na wykonywane przez siebie zdjęcia. Dzięki temu, mają oni też niezwykłe oko do uchwytywania emocji towarzyszących Młodej Parze. Fotograf wykonuje sesje ślubne na krakowskiej starówce, gdyż uważa ją za najpiękniejszą na świecie. Posiada ona bowiem, wiele klimatycznych, malowniczych miejsc, co daje doskonałe tło do fotografii, gdyż pierwszy plan należy oczywiście, tylko i wyłącznie do Młodej Pary. Dla fotografa ważne jest, aby dokładnie poznać swoich klientów na samym początku, aby ich współpraca przebiegała w jak najlepszym porządku. W ten sposób może on przekonać się o zainteresowaniach Młodych i tym samym, dobrać najodpowiedniejsze miejsca na uwiecznienie ich najpiękniejszych chwil.

Kolejnym przedstawicielem fotografii ślubnej z Krakowa jest „Barteczko Photography”. Firmę tą reprezentują również dwie osoby, których wspólną pasją, i zawodem zarazem, jest fotografia. Posiadają oni liczne osiągnięcia w branży fotograficznej, co znacznie zwiększa ich kompetencje. Ich fotografie wygrywają wiele międzynarodowych i krajowych konkursów fotografii ślubnej. Ponadto, wykorzystywane są do ilustrowania książek i czasopism fotograficznych. Poza tym, ich prace jako jedynych fotografów z Polski, ilustrują poradnik dotyczący fotografii ślubnej, skierowny głównie na rynek Wielkiej Brytanii i USA. Należą także do wielu prestiżowych stowarzyszeń fotograficznych w Polsce i zagranicą. Ich portfolio jest zatem imponujące. Jeśli chcemy, aby fotografie z naszego śłubu, miały światowy poziom, warto rozważyć ich usługi.

Następnym przykładem współpracy dwóch fotografów ślubnych jest połączenie studenta Akademii Wychowania Fizycznego i studenta Akademii Górniczo-Hutniczej z Krakowa, tworzących firmę „LM Foto” – www.lmfoto.pl. Fotografia ślubna, to ich największy atut. Chociaż są dość nietypowym połączeniem, to trzeba przyznać, jednak, ani uczelnia, ani kierunek studiów nie są ważne, kiedy ma się pasję i stale się ją rozwija. Chłopaki stanowią idealny wzór na to, że jeśli tylko się chce, to wszystko można pogodzić. Przykład prawdziwych fachowców, dla których praca jest najlepszą formą zabawy.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)