Jaki plener najczęściej wybieramy do zdjęć ślubnych?

Obecnie ślubne pamiątki przeżywają swój renesans. Zniknęły staromodne zdjęcia przy sztucznych kwiatkach na tle jaskrawej tapety. Panny młode nie mają już fryzur w stylu lat 80, które nie mieściły się w obiektywie fleshu. Pan młody nie kusi już wąsem ani brodą.

Fotografie często odwołują się teraz do realnych sytuacji lub też zachowują ułamek sekundy z pierwszych, szczęśliwych chwil nowożeńców. Dlatego też, w dalszym ciągu są jedną z najpopularniejszych pamiątek dla młodej pary, ale nie tylko. Małżonkowie chętnie udostępniają je na portalach społecznościowych takich jak na przykład facebook, a rodzina wraz ze znajomymi z przyjemnością wieszają w swoich domach.

A więc jaki jest idealny plener dla zdjęć ślubnych?

Młode pary prześcigają się w pomysłach. Ogromną popularnością cieszą się plenery. W południowej Polsce najczęściej wybierane są zdjęcia na tle morza czy też na Sopockim molo. Ciekawą inicjatywą stanowią fotografie pośrodku wzburzonych fal. Dobrym przykładem na uwiecznienie szczęśliwej pary są również krajobrazy górskie na Podhalu. Leśne polany, hale oraz Tatry umilają zimowy wieczór przy kominku. Mazury zaś, to doskonały plener dla mieszkańców stolicy jak i okolic. Kraina Wielkich Jezior zachwyca swoimi pejzażami oraz bogatą zielenią. Firmy zajmujące się profesjonalnie tą dziedziną,  oferują również zorganizowane wyjazdy zagraniczne do między innymi Monachium i Paryża.

Oprócz tego, realizowane są sesje zdjęciowe inspirowane filmami np. Mr.&Mrs Smith, na boisku szkolnym, a nawet w sklepie. Nowożeńcy mogą na fotografiach wykonywać “szalony skok” albo  mieć na sobie śmieszne dodatki takie jak różowe okulary. Można wykonać ją ze świadkami bądź też innymi, ważnymi osobami dla młodej pary. Warto zauważyć, że nawet w mniejszych, mało atrakcyjnych na pierwszy rzut oka, miastach, fotografia ślubna, Dębica, Mielec, Ropczyce są tutaj idealnym przykładem, nie musi być nudna i szara. Wystarczy trochę inwencji twórczej fotografa oraz pary młodej.

Każda młoda para może znaleźć coś dla siebie. Od krajobrazów górskich i morskich, scen z miasta po popularne sceny filmowe. Organizatorzy sesji zdjęciowych otwarci są na wyzwania. Chętnie realizują pomysły nowożeńców, które wnoszą nowe konwencje w świat fotografii ślubnych.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)