Gry strategiczne na przeglądarkę. Jaki rodzaj wybrać?

Wśród gier na przeglądarkę dominują te, w których by osiągnąć zamierzony sukces potrzebne jest przemyślane podejmowanie decyzji, rozważne dysponowanie surowcami i odpieranie ataków. Jest wiele propozycji gier strategicznych na przeglądarkę, dlatego każdy użytkownik z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Starożytność, przestrzeń kosmiczna, a może okres wojenny?

To, na jaki rodzaj gry strategicznej na przeglądarkę się zdecydujesz, będzie miało duży wpływ na Twoje powodzenie w rozgrywce. Jeśli w kręgu Twoich zainteresowań leżą głównie wydarzenia historyczne, z pewnością znajdziesz gry strategiczne, których akcja rozgrywa się nie tylko na lądzie, ale i w powietrzu.

Wolisz przestrzeń kosmiczną? Nie ma problemu! Od teraz będziesz bronić własnej planety i podbijać pobliskie księżyce. Szukasz czegoś zupełnie oderwanego od rzeczywistości? Przenieś się w świat fantasy i zarządzaj nieznanym jeszcze światem.

Przeszłość vs. przyszłość

Jeśli interesują Cię klimaty przeszłości i jesteś fanem okresów wojennych z pewnością zainteresuje Cię kilka propozycji. Wśród nich znajdziesz gry strategiczne, których akcja toczy się w okresie I wojny światowej (Supermacy 1914) i II wojny światowej (Battle Islands). Jeśli wolisz poruszanie się w powietrzu i na wodzie, z pewnością znajdziesz coś dla siebie wśród ogromu propozycji.

Inną formą przeszłości jest odnalezienie się w starożytności, w epoce kamienia łupanego, gdzie zaczynasz całą swoją przygodę. Właśnie tam dochodzi do rozwoju Twojej małej osady, którą w późniejszym czasie możesz przekształcić w ogromne imperium.

Co powiesz na walkę w przyszłości, czyli III wojnę światową? W grze Conflict Of Nations: Modern War to strategia czasu rzeczywistego, w której jesteś armią jednego z krajów uczestniczących w wojnie. Uzyskane punkty zwycięstwa przyczyniają się do wyższych wyników po zakończeniu rundy. Do podbicia są tereny z przestrzeni całej kuli ziemskiej, więc należy rozsądnie rozplanować kolejność i siłę ataków, by osiągnąć sukces.

Walka o surowce kosmiczne

Dla fanów przestrzeni międzygalaktycznej do zaproponowania mamy grę przeglądarkową Dark Orbit w której nie tylko podbija się terytorium wroga, ale i kształci własne umiejętności. Walki w kosmosie rozpoczynają się od niewielkich starć z małymi statkami, ale w późniejszym czasie przeistaczają się w poważne konflikty zbrojne, dlatego warto należeć do klanów, by wraz z innymi użytkownikami atakować przeciwników. Więcej o kosmicznych przygodach przeczytasz na portalu MadGamer.

Dla najmłodszych użytkowników – znaczna odskocznia

Dla wszystkich tych, którzy nie są zainteresowani strategią w formie walki i konfliktów, przygotowaliśmy zupełnie inną formę – zostań farmerem w grze Farm Days. Przyjemne kolory, opieka nad zwierzętami, zarządzanie gospodarstwem, podejmowanie kluczowych decyzji to wszystko po to, by umilić Ci czas spędzony przy komputerze.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)