Dlaczego nasz business transport?

Jeśli interesuje Państwa podpisanie umowy z przedsiębiorstwem, świadczącym najwyższej jakości, profesjonalne usługi transportowe dla firm, zapraszamy do nas. Nasza firma działa w branży od kilku lat. Przez ten czas wyrobiliśmy już sobie pozycję i markę, jednak nie osiedliśmy na laurach, a wręcz przeciwnie- wciąż poszerzamy bazę oferowanych przez nas usług, dbając o prężny rozwój naszej firmy. Koncentrujemy się na ogólnie pojętym transporcie dla firm. Oferowany przez nas business transport obejmuje szereg różnorodnych działań, z których każde jest sumiennie dopracowane i sprawdzone.

 

Organizujemy transfery lotniskowe na terenie całej Europy. Najczęściej otrzymujemy zlecenia na transfery kraków warszawa. Nasz business transport to nie tylko jednak transfery lotniskowe kraków, ale także ogólnie pojęte przewozy vip, przejazdy międzymiastowe, a nawet międzypaństwowe. Europę znamy jak własną kieszeń! Dysponujemy kadrą profesjonalnych, doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych szoferów. Ich dodatkowym atutem jest dobra znajomość języka angielskiego, co jest szczególnie istotne w kontaktach z klientami zagranicznymi. Jesteśmy również wyposażeni w atrakcyjną flotę pojazdów.

 

le-voyagiste-royal-claas-leroy-les-nouveaux-setra-top-class-double-decker-bus-a-imperiale-s-431-dt-grand-tourisme-haut-de-gamme-panoramique-bruxelles-tournai

 

Nasze samochody to ekskluzywne limuzyny oraz komfortowe busy klasy vip. Auta wyposażone we wszelkie wygody, dzięki którym podróż sama w sonie staje się rozrywką i atrakcją. Tym, co odróżnia nas od innych, działających w branży business transportu jest otwartość na nowe wyzwania oraz naprawdę indywidualne podejście do każdego klienta. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych do wykonania, a do tego wciąż poszerzamy bazę świadczonych usług. Jedną z nich jest organizacja ciekawych wyjazdów i wycieczek objazdowych po Polsce. Koncentrujemy się na Małopolsce, bowiem siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie, jednak, jak wcześniej wspominaliśmy, nie ma dla nas zleceń niemożliwych do realizacji. W stałej ofercie wyjazdowej znajduje się:

  • Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem.
  • Poznawanie tajemnic i niespodzianek okolic dawnej stolicy Polski.
  • Jedyny w swoim rodzaju wyjazd do Zakopanego, zwanego natomiast zimową stolicą Polski.
  • Zapraszamy do znanej w całej Europie kopalni soli w Wieliczce, gdzie znajduje się słynna kaplica św. Kingi.
  • Wynajem ekskluzywnych samochodów z kierowcą.

 

15423630668_c477765333_c

 

Klienci z zagranicy pytają często o auschwitz tours. Wyjazd do Oświęcimia daje niezatarte przez całe życie wrażenia. Dziś, w miejsce obozu zagłady, który funkcjonował tam w czasie II wojny światowej, istnieje muzeum, upamiętniające straszliwe nazistowskie zbrodnie przeciwko ludzkości. Organizowane przez nas wycieczki do Oświęcimia, Zakopanego, czy Wieliczki to wspaniały sposób na zagospodarowanie czasu wolnego. Nasza oferta business transportu jest zatem bardzo bogata. Organizujemy transfery lotniskowe i przewozy na terenie całej Polski i Europy. Zapewniamy flotę luksusowych i komfortowych pojazdów-limuzyn i busów, a do tego organizujemy wyjątkowe, ciekawe wycieczki po Polsce i regionie.

 

źródło: http://www.krakow-executive.com/pl/27/transfery-krakow-warszawa

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)