Co nowego w Admech

Witamy serdecznie wszystkich starych przyjaciół, jak i kompletnie nowych klientów. Zapewne z niecierpliwością czekacie na nowości, jakie nasza firma dla was przygotowała. Nie obawiajcie się, albowiem tak, jak zawsze od początku naszej działalności dbamy przede wszystkim o zadowolenie konsumenta.

Najnowszą i zapewne jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert – nadchodzącego tygodnia jest DYNABOX. Przekładnia wyprodukowana według najnowocześniejszych technologii jest w stanie zapewnić maksymalną efektywność użytkowania pojazdu. Jeżeli nie są Państwo jeszcze całkowicie pewni, czy jest to coś dla was, istnieje możliwość wypożyczenia sprzęgła. Po tygodniu próbnym stwierdzicie sami, czy DYNABOX spełnia wasze oczekiwania, czy też nie. Jesteśmy niemalże pewni, że stanie na tej pierwszej opcji. Nigdy do tej pory nie uzyskaliśmy negatywnej opinii, Admech dba o swoich klientów, jak mało która firma obecna na naszym krajowym rynku.

części2

Kolejną niesamowitą ofertą – jaką wydaje na świat nasza hurtownia jest Miki-pulley, prawdopodobnie najbardziej korzystny zakup w naszych obecnych promocjach, jeśli wziąć pod uwagę stosunek ceny do obiektywnej jakości. Pracowali nad jego produkcją i dostosowaniem do odbioru przez klienta najzdolniejsi fachowcy Admech. Chociaż jego cena to zaledwie sto pięćdziesiąt złotych za sztukę, efektywność danej części mechanicznej wprawi w zdumienie nawet najbardziej doświadczonych amatorów motoryzacji i transportu. Tak, jak wszystkie podzespoły, przekładnie i sprzęgła produkowane przez naszą firmę, zaskoczą Państwa swą użytecznością i wytrzymałością.

Jeśli nadal nie jesteście przekonani – czy oferta Admech jest wystarczająco dla was okazyjna, zajrzyjcie, proszę, do naszego katalogu. Znajduje się tam bardzo wiele ofert, które niewątpliwie przyciągają uwagę każdego miłośnika motoryzacji zorientowanego w cenach podzespołów. Wymienić można chociażby sprzęgła ServoFlex. Pierwszą ich cechą, jaką należałoby wymienić jest niezwykle wysoka sztywność na skręcanie, porównywalna z przekładniami Dynabox. Całe podzespoły wykonaliśmy ze specjalnego stopu aluminium, aby ich wytrzymałość na wszelakie możliwe czynniki zewnętrzne i wewnętrzne nie pozostawiała nic do zarzucenia.

części1

Wspomniana wcześniej firma Miki-Pulley – wypuszcza przy współpracy z nami sprzęgła i hamulce elektromagnetyczne. Ręczymy swoimi interesami za rzetelność oferty naszych przyjaciół. Jakość ich produktów jest porównywalna z naszą. Nowoczesna technologia, jaką posługują się oni w produkcji, między innymi, sprzęgieł Baumannflex, jest przyszłością światowego transportu. Admech to firma z wieloletnim doświadczeniem i nieprzerwanie dbamy o jakość naszej oferty. Rozumiemy, że doświadczeni klienci mający duże pojęcie o motoryzacji są obecnie towarem deficytowym. Z tych właśnie powodów staramy się, aby produkty naszej marki, a także wszystkich firm i spółek, z którymi nawiązujemy współpracę nie pozostawiały nic do zarzucenia pod względem jakości, wytrzymałości i stosunku ceny do użyteczności. Zapraszamy do zakupów.

 

źródło: admech.pl/Produkty/Przek%C5%82adnie_Dynabox/DYNABOX/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)