Chcesz robić dobre wrażenie na kobietach? Nie popełniaj banalnych błędów

Gdybyś wiedział, na jak wiele szczegółów w codziennym outficie męskim zwracają uwagę kobiety, na pewno zabrałbyś się do pracy. Ale nie wiesz tego i popełniasz podstawowe błędy, dla których kobiety wychodzą z twoich randek po 10 minutach. Wiesz, dlaczego?

metka od kurtki

To rozwściecza kobiety, uwierz nam na słowo

Powód 1: Nie dbasz o buty, bo myślisz, że kobiety nie zwracają na to uwagi

Kobiety połowę swojej uwagi na twoją sylwetkę poświęcają właśnie butom. Jeśli chcesz czuć się komfortowo na spotkaniu z kobietą, koniecznie o nie zadbaj. Nie musimy chyba wspominać, że buty, szczególnie te ze skóry naturalnej wymagają ciągłej pielęgnacji? Pasta do butów, dobrej klasy wosk i prawidła to absolutna podstawa.

Pamiętaj też, aby pod żadnym pozorem nie decydować się na buty z tzw. ekologicznej skóry. Może i przez pierwszy miesiąc od zakupu uda ci się ukryć, że chodzisz w butach za 90 złotych, ale na dłuższą metę jesteś bez szans. Derma pęka w charakterystyczny sposób i wygląda po prostu mało estetycznie.

Powód 2: Na rankę założyłeś białe skarpetki – stopki

Wbij sobie do głowy tę zasadę – białe skarpetki możesz założyć tylko na mecz piłki nożnej z chłopakami i nic więcej. Nie nadają się ani do casualowych jeansów, ani tym bardziej do do marynarki i spodni garniturowych. Skończ z przyzwyczajeniami rodem z pierwszej klasy licealnej.

Skarpetki dobiera się albo do butów, albo do spodni, albo do detali, np. poszeki, krawata itd. To oznacza jednocześnie, że coś takiego jak skarpetki o uniwersalnym kolorze nie istnieją. Nawet nie myśl o czerni – czytamy na www.bawelniane.org.pl.

Zapamiętaj też, że odsłonięta łydka nie wygląda estetycznie. Stopki możesz założyć do żeglarek i krótkich spodenek. Nic więcej.

Powód 3: Myślisz, że złoto zrobi na niej wrażenie

Mężczyzna może mieć na ręce tylko 1 biżuterię – elegancki, męski zegarek. Nic więcej nie wchodzi w grę. Zapomnij o sygnetach, które dostałeś od dziadka, złotych wisiorach i tym podobnych gadżetach, bo zrobisz z siebie błazna, a ona ucieknie z randki przy pierwszej lepszej okazji.

Chyba nie musimy wspominać, że kolczyki w uszach też nie są stosowne? Tak, tunele też odpadają.

Powód 4: Nosisz spodnie z krokiem w kolanach

Ten argument nie wymaga prawdopodobnie żadnego komentarza z naszej strony. Jeśli skończyłeś 20 lat, do wyboru masz albo chinosy, albo spodnie garniturowe. Na co dzień mogą być też jeansy, ale spodnie z obniżanym stanem to całkowity obciach.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)