Bandyta zakazany

Jednoręki bandyta jest to jedna z najbardziej popularnych gier hazardowych jakie można zobaczyć w kasynie. Jej zaletą przede wszystkim jest to że gracz może zagrać sama na sam z maszyną. Nie są tutaj potrzebni inni gracze, bankierzy czy krupierzy. Poza tym ilość gier w bandycie zależna jest tak naprawdę od ilości pieniędzy. Bandyta polega na tym że trzeba wrzucić określoną monetę do maszyny i pociągnąć za wajchę. Wówczas wyskakują różne obrazki na monitorze i widać od razu czy jest wygrana czy przegrana. Jeśli gracz ujrzy trzy takie same obrazki wtedy wygrywa. Może swoja wygrana przełożyć na konkretne pieniądze i wydać je ponownie.

Natomiast jeśli przegra to może spróbować swoich sił jeszcze raz. Za każdym razem aby móc zagrać potrzebna jest wrzucona moneta. Wiele osób ma takie szczęście że potrafi kilka razy z rzędu wygrać z automatem. Jednak zasad kasyna jest to aby ono zarobiło na siebie. Obrazki mogą być różne w zależności od tego jak jest maszyna złożona. Mogą to być dwa lub trzy okienka ukazujące poszczególne obrazki. Natomiast jeśli jest w maszynie jedna linia wtedy trzeba tak pociągnąć wajchę aby trafić na konkretny strzał pokazujący wygraną w bandycie. W zwykłym kasynie liczy się prawdziwe szczęście aby trafić wygraną w jednorękim bandycie. Natomiast kasyna w formie on line maja inne zasady dlatego tutaj prawdopodobieństwo jest o wiele większe. W jednym kasynie takich maszyn z jednorękim bandyta może być nawet kilkanaście. Każdy gracz zasiada do tego który mu się najbardziej podoba. Gra tego typu jest bardzo wciągająca i zazwyczaj nie wiadomo kiedy czas mija nieubłaganie. Dodatkowo kiedy pokazuje się wynik dla gracza mogą również być sygnały dźwiękowe informują o wygranej lub przegranej.

Najwięksi zwolennicy bandyty potrafią obstawić w każdej kolejce nawet setki złotych aby wreszcie udało im się wygrać postawione pieniądze. Podczas wygranej z maszyny mogą wyskoczyć faktyczne monety jak również żetony zamieniane na gotówkę. W takiej sytuacji należy iść do krupiera i on zamieni żetony.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 6.8/10 (13 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)