Aplikacje Iphone

Najbardziej popularne aplikacje dla telefonów z jabłuszkiem, to już nie gadu gadu czy facebook. Obecnie najpopularniejsze są programy do obsługi portalu Twitter oraz, co jest niespodzianką, portalu blogowego Tumblr. Coraz więcej osób korzysta z tej strony i coraz więcej, poprzez swoje telefony. Ostatnia aktualizacja oprogramowania dla tego drugiego portalu przyniosła kilka ułatwień, dodała nieco szybkości obsłudze oraz ładnie wyglądający interfejs początkowy. Przypominając sobie pierwsze wersje tego programu dla Iphone, możemy pamiętać jak bardzo wolno ładowały się zdjęcia, brakowało możliwości szybkiego przełączania się pomiędzy blogami oraz nie było opcji odpowiedzi na wiadomości.


Teraz to wszystko jest i z pewnością, tumblr zyska dzięki temu więcej mobilnych użytkowników. Wracając do Twittera, do obsługi tego portalu istnieje kilka programów jednak tak naprawdę, liczą się może trzy. Większość użytkowników poza standardowym Twitterem dla Iphone, korzysta z Echofona bądź TweetDeck, te dwa programy najłatwiejsze i najprostsze w obsłudze zapewniają użytkownikom szybkość, łatwość odpowiedzi i zamieszczania wpisów a także zarządzania kontem. Zapewniają przy tym ładny wygląd, gdyż ich interfejs jest nie tylko prosty ale i przyjemny dla oka a jego kolory i schemat, możemy wybierać pośród kilku dostępnych. Nowością Apple jest również stworzenie, a właściwie dodanie swojego autorskiego programu na tablety o nazwie IWork, dla telefonów typu Iphone.

Dzięki tej aplikacji możemy tworzyć dokumenty i edytować je w dowolny sposób. Dotychczas program był dostępny jedynie dla Ipadów, jednak po przeprogramowaniu go przez firmę, dopasował się do mniejszych wyświetlaczy i jest już dostępny dla użytkowników w sklepie App Store. Jeśli dużo pracujemy i potrzebujemy edytora dokumentów, ten program będzie dla nas doskonałym wyborem. Iwork zawiera również aplikację Keynote, która to pozwala na tworzenie wykresów. Stworzone w ten sposób prezentacje, będzie można wyświetlać w dowolnie wybrany sposób po podłączeniu do projektora.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 8.8/10 (12 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)